Międzynarodowy projekt wymiany studenckiej online

Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Chcesz poćwiczyć angielski poza salą lekcyjną? Tak! Cieszymy się bardzo i zachęcamy do wzięcia udziału w wymianie studenckiej online. Co semestr dzięki Uniwersytetowi Technicznemu w Augsburgu (THA) organizowana jest wymiana studentów online, w której bierze udział do 600 studentów m.in. z Francji, Niemiec, Chile i Chorwacji.

Na czym polega udział?

Każdy uczestnik jest przydzielany do zespołu z którym spotyka się online i rozmawia na tematy związane z kulturą pracy i językiem angielskim na świecie. Na spotkania studenci umawiają się sami, więc spokojnie możesz pogodzić to z planem zajęć. Spotkań jest 4-5 i trwają 30 minut. Są nagrywane i sprawdzana jest obecność dzięki pracownikom THA. Na koniec wymiany jesteście proszeni o przygotowanie 3 minutowej prezentacji (3 slajdy) na temat Waszego teamu i ciekawych informacji, które uzyskaliście.

Co zyskuję?

Pewność siebie w mówieniu, nowych znajomych i doświadczenie pracy w międzynarodowym zespole.

Dodatkowym bonusem za udział w projekcie jest otrzymanie 3 dodatkowych nieobecności na angielskim. Żeby je otrzymać musisz spełnić warunki uczestnictwa czyli być obecnym na spotkaniach swojego zespołu oraz przedstawić swoją prezentację koordynatorowi wymiany.

Koordynator wymiany: Aleksandra Stuchły-Mróz
Link do spotkania informacyjnego 13 marca, godzina 14:00:

Międzynarodowa wymiana studencka

Wednesday, March 13 · 2:00 – 3:00pm